brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

N17C (NGK B5HS)

BRISK Super / BRISK Super (1 pólusú) / Azonosító: 00006

bruttó 500 Ft
DB

Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs


Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/N17C/auto

 

Milyen motorkerékpárokhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/N17C/moto


SUPER / SUPER-ittrium Egy test elektróda. Központi elektróda rézből, vagy speciális ittrium-réz ötvözetből. Ólomtartalmú, és ólmozatlan üzemanyagokhoz. Minden benzinmotorhoz, városban és országúton egyaránt, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 30 000 km (ólommentes benzin). M14x1,25 Menethossz: 12,7mm Kulcs: 21mm

Brand Model
AC Delco 425Z
AC Delco 45F
Autolite 2656
Autolite 415
Autolite 416
Beru 14-8A
Beru 14-8AU
Beru Z68
Bosch 0 241 229 604
Bosch 0 241 229 612
Bosch 0 241 229 887
Bosch 0 241 229 923
Bosch 0241229604
Bosch 0241229612
Bosch 0241229718
Bosch 0241229887
Bosch 0241229923
Bosch 0241229975
Bosch W8A
Bosch W8A0
Bosch W8AC
Bosna F50
Bosna F50C
Bosna F70
Bosna F70C
Carlton 71055
Carlton C8S
Carlton SPC8S
Champion L288
Champion L86
Champion L86C
Champion L86CC
Champion L88A

Champion L89CM
Champion L8C
Champion L90
Champion L90C
Champion OE037
Champion OE096
Champion P86M
Denso 3034
Denso W16FS
Denso W16FS-U
Denso W16FSR
Denso W16FSU
Enker F50
Enker F50C
Enker F70
Enker F70C
Eyquem 406
Eyquem 502
Eyquem C32
Gator 77-321-1
Isolator M14-145
Kioritz 159010-03520
KLG F70
Lodge H
Lodge HN
Magneti Marelli CWC6NJ
Marchal Valeo 36
Marchal Valeo 36B
Marchal Valeo 36D
Marchal Valeo 36M
Marchal Valeo 36P
Marchal Valeo 37S
Marchal Valeo 88N
Marchal Valeo V36A
Marchal Valeo V6NSOLEX
Mitsubishi MS 851 132
Mitsubishi  



Kulcsszavak: brisk, silver, lpg, cng, gázos, gyertya, gyújtógyertya, brisk, tuning, premium, verseny. ngk

Áfatartalom: 27

Arukereso.hu szűrés: g

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750-Ft tól

Kiegészítő termékek: DOR14LGS, N15YC, DR15YS, DR17YS



Megtekintve: 771


Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Kérjük, lépjen be.

Elfelejtett jelszó
Regisztráció
Nem tudok belépni

Hírlevél

Akciós termékek

BR10YS-9   (NGK DPR9EA-9)
BR10YS-9 (NGK DPR9EA-9)

bruttó 3.115 Ft
AKCIÓ! - 10%
bruttó 2.805 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.43 mp




HÍRLEVÉL