brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

DR17YC (NGK BCPR5ES)

BRISK Super / BRISK Super (1 pólusú) / Azonosító: 00014

bruttó 600 Ft
DB

Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs

 

Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/DR17YC/auto


Milyen motorkerékpárokhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/DR17YC/moto


SUPER / SUPER-ittrium
 
Egy test elektróda. Központi elektróda rézből, vagy speciális ittrium-réz ötvözetből. Ólomtartalmú, és ólmozatlan üzemanyagokhoz. Minden benzinmotorhoz, városban és országúton egyaránt, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 30 000 km (ólommentes benzin). M14x1,25 Menethossz: 19mm Kulcs: 16mm. Zavarszűrős kivitel!

Brand Model
AC Delco 041MR5XA
AC Delco FR3LS
AC Delco FR5LS
ARCHER A941P
ARCHER A941PB
ARIENS 21531100
ARIENS 21534100
ARIENS 21536800
Autolite 3926
Beru 14F-8DUR
Beru 14F-8LUR
Beru 14FR-8DU
Beru 14FR-8DUS
Beru Z227
Beru Z254
Beru Z4
Beru Z4SB
Beru Z72
Bosch 0 242 225 582
Bosch 0 242 229 568
Bosch 0 242 229 587
Bosch 0 242 229 594
Bosch 0 242 229 673
Bosch 0 242 229 876
Bosch 0 242 229 883
Bosch 0 242 229 985
Bosch 0242225582
Bosch 0242229568
Bosch 0242229587
Bosch 0242229594
Bosch 0242229659
Bosch 0242229673
Bosch 0242229735
Bosch 0242229876
Bosch 0242229883
Bosch 0242229985
Bosch FR8DC
Bosch FR8DC+
Bosch FR8DC0
Bosch FR8DE
Bosch FR8DP
Bosch FR9DC
Briggs & Stratton 491055
Briggs & Stratton 491055E
Briggs & Stratton 491055S
Briggs & Stratton 491055T
Briggs & Stratton 496018
Briggs & Stratton 496018E
Briggs & Stratton 499608
Briggs & Stratton 6093E
Briggs & Stratton 692051
Briggs & Stratton 72347GS
Briggs & Stratton 792015
Briggs & Stratton 805015
Briggs & Stratton 992304
Briggs & Stratton 992305
Briggs & Stratton 992306
Briggs & Stratton 992362
Briggs & Stratton BS-OHV
Briggs & Stratton BS-OHV-HT
Carlton SCR12F
Carlton SPSCR12F
Champion OE013
Champion OE088
Champion OE121
Champion QC12YC
Champion RC12MCC
Champion RC12YC
 



Kulcsszavak: Gyújtógyertya, brisk, gázos, platina, ngk

Áfatartalom: 27

Arukereso.hu szűrés: g

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750-Ft tól

Kiegészítő termékek: DOR14LGS, N15YC, DR15YS, DR17YS



Megtekintve: 369

Ehhez a termékhez az alábbi termékeket is megrendelték

Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Kérjük, lépjen be.

Elfelejtett jelszó
Regisztráció
Nem tudok belépni

Hírlevél

Akciós termékek

PREMIUM+ P9   (NGK BCPR7EIX)
PREMIUM+ P9 (NGK BCPR7EIX)

bruttó 3.195 Ft
AKCIÓ! - 10%
bruttó 2.875 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.28 mp




HÍRLEVÉL