brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

LR15YC (NGK BPR6ES)

BRISK Super / BRISK Super (1 pólusú) / Azonosító: 00018

bruttó 550 Ft
DB

Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs


Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/LR15YC/auto


Milyen motorkerékpárokhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/LR15YC/moto


SUPER / SUPER-ittrium
 Egy test elektróda. Központi elektróda rézből, vagy speciális ittrium-réz ötvözetből. Ólomtartalmú, és ólmozatlan üzemanyagokhoz. Minden benzinmotorhoz, városban és országúton egyaránt, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 30 000 km (ólommentes benzin). Zavarszűrős kivitel. M14x1,25 Menethossz: 19mm Kulcs: 21mm




Kulcsszavak: brisk, silver, lpg, cng, gázos, gyertya, gyújtógyertya, brisk, tuning, premium, verseny. ngk

Áfatartalom: 27

Arukereso.hu szűrés: g

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750-Ft tól

Kiegészítő termékek: DOR14LGS, N15YC, DR15YS, DR17YS



Megtekintve: 295


Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Hírlevél

Akciós termékek

PREMIUM+ P10    (NGK DCPR7EIX)
PREMIUM+ P10 (NGK DCPR7EIX)

bruttó 3.195 Ft
AKCIÓ! - 10%
bruttó 2.875 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.33 mp




KAPCSOLAT

   +36 30 971 0067
   H-3100 Salgótarján, Füleki út. 49.
   Üzenet küldése


HÍRLEVÉL






Brand Model
AC Delco 041LR6XA
AC Delco CR42CXLS
AC Delco R42CXLS
AC Delco R42XLS
Alfa Romeo 5894 587
Alfa Romeo 5894587
Alfa Romeo 5984 036
Alfa Romeo 5984036
Alfa Romeo 7171 1640
Alfa Romeo 71711640
Alfa Romeo 7554 444
Alfa Romeo 7554444
Alfa Romeo 7760 382
Alfa Romeo 7760382
ARCHER A969P
ARCHER A969PB
Autolite 3203
Autolite 3204
Autolite 4263
Autolite 63
Autolite 64
Beru 14R-7DU
Beru Z20
Beru Z20SB
Bosch 0 241 235 099
Bosch 0 242 235 511
Bosch 0 242 235 529
Bosch 0 242 235 537
Bosch 0 242 235 811
Bosch 0 242 235 909
Bosch 0 242 235 946
Bosch 0241235099
Bosch 0242235511
Bosch 0242235529
Bosch 0242235537
Bosch 0242235663
Bosch 0242235707
Bosch 0242235811
Bosch 0242235909
Bosch 0242235946
Bosch 0242236509
Bosch W7DCR
Bosch WR7DC(0,7mm)
Bosch WR7DC(0,8mm)
Bosch WR7DC+
Bosch WR7DCX+
Carlton SPSCR9C
Champion OE004
Champion OE006
Champion OE111
Champion RN10YC
Champion RN9YC
Champion RN9YCC
Chrysler A1005N02
Daihatsu 90048-51096-000
Denso W20EPR
Denso W20EPR-U
Denso W20TT
EEAZS-APS A17DBP
EEAZS-APS A17DBPM0,7
ENGELS A17DBP
ENGELS A17DBPM0,7
Eyquem RC62LS
Febi Bilstein FLR13WC1
Fiat 1 L 4 JR
Fiat 1L4JR
Fiat 43 461 96
Fiat 43 467 96
Fiat 43 594 24