*
brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

DOX15LE-1 (NGK PZFR5D-11)

945 Ft
AKCIÓ! - 10%
850 Ft
DB
DOX15LE-1   (NGK PZFR5D-11)

SKODA Fabia 1.2 gyári gyertya! 


Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs


Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/DOX15LE-1/auto


A középső elektróda speciális réz ötvözetből, ólommentes üzemanyaghoz. Hosszú gyújtógyertya csere-periódusú autókhoz, városi forgalomba, és autópályára is egyaránt alkalmas. Minden benzinmotorhoz alkalmas, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 60 000 km M14x1,25 Menethossz: 19mm Kulcs: 16mm


Brand Model
Beru 14F-7HPURX2
Beru 14F-7HUR2
Beru 14F-7HURU02
Beru 14FR-7HUX
Beru Z176
Beru Z176SB
Beru Z200
Beru Z200SB
Beru Z225
Beru Z272
Bosch 0 241 235 715
Bosch 0 241 235 735
Bosch 0 242 235 692
Bosch 0 242 235 761
Bosch 0 242 235 983
Bosch 0 242 236 530
Bosch 0 242 236 565
Bosch 0241235715
Bosch 0241235735
Bosch 0242235692
Bosch 0242235761
Bosch 0242235983
Bosch 0242236530
Bosch 0242236565
Bosch F7HER2
Bosch F7HPP222
Bosch FR7HC+
Bosch FR7HC0X
Bosch FR7HE02
Bosch FR7HE2
Bosch SUPER+51
Bosch SUPERplus51

Champion KC8ZMCC
Champion KC8ZPYPB4
Champion OE176
Champion OE177
Champion RC10ECC
Eyquem FN58LZKFR
Eyquem RFN62LZ
Eyquem RFN62LZDP5
Ford 1120170
Ford AGPS44F
Honda 12290-PNE-0030
Honda 98079-5514N
Honda 98079-5614N
Honda 98079-5615N
Honda 9807B-5617P
Honda 9807B-561BP
Motorcraft AGPS44F
Motorcraft AGPS44F11
Motorcraft AGPS44F11J
NGK 1664
NGK 5960
NGK 6430
NGK 6711
NGK 6737
NGK 6893
NGK 7743
NGK 7968
NGK PZFR5D-11
NGK PZFR5J-11
NGK PZFR5Q-11
NGK V-Line 34
NGK V-Line34
NGK ZFR5P-G
NGK ZFR6D-11
NGK ZFR6E-11
NGK ZFR6K-11
NGK ZFR6P-G
NGK ZFR6T-11G
VW Group  



Kulcsszavak: brisk, silver, ngk, lpg, cng, gázos, gyertya, gyújtógyertya, brisk, tuning, premium, verseny

Áfatartalom: 27

Arukereso.hu szűrés: g

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750-Ft tól

Kiegészítő termékek: DOR14LGS, N15YC, DR15YS, DR17YS



Megtekintve: 975

Ehhez a termékhez az alábbi termékeket is megrendelték

Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Kérjük, lépjen be.

Elfelejtett jelszó
Regisztráció
Nem tudok belépni

Hírlevél

Akciós termékek

DR14YS-9   (NGK BCPR7ES-11)
DR14YS-9 (NGK BCPR7ES-11)

1.675 Ft
AKCIÓ! - 10%
1.500 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.39 mp




HÍRLEVÉL