brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

L14YC (NGK BP7ES)

BRISK Super / BRISK Super (1 pólusú) / Azonosító: 00223

bruttó 570 Ft
DB

Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs


Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/L14YC/auto


Milyen motorkerékpárokhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/L14YC/moto


SUPER / SUPER-ittrium
Egy test elektróda. Központi elektróda rézből, vagy speciális ittrium-réz ötvözetből. Ólomtartalmú, és ólmozatlan üzemanyagokhoz. Minden benzinmotorhoz, városban és országúton egyaránt, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 30 000 km (ólommentes benzin). M14x1,25 Menethossz: 19mm Kulcs: 21mm


Brand Model
AC Delco 041LS7XA
AC Delco 41-2XLS
AC Delco 41XLS
Autolite 4252
Autolite 52
Autolite 62
Beru 14-6DU
Beru 14-6DU0
Beru Z22
Beru Z22SB
Beru Z50
Bosch 0 241 240 057
Bosch 0 241 240 058
Bosch 0 241 240 530
Bosch 0 241 240 539
Bosch 0 241 240 844
Bosch 0 241 240 860
Bosch 0 241 240 875
Bosch 0241240057
Bosch 0241240058
Bosch 0241240530
Bosch 0241240539
Bosch 0241240611
Bosch 0241240844
Bosch 0241240860
Bosch 0241240875
Bosch 0242240592
Bosch W6DC
Bosch W6DC0
Bosch WR6DC+
Bosch WR6DP
Bosna FE85CP
Bosna FE85P
Champion N7YC
Champion N7YCC
Champion N7YCE
Champion OE010
Champion OE046
Daihatsu 9922611236131
Denso 3085
Denso W22EP
Denso W22EP-U
Denso W22EPR-U
Denso W22EPU
Denso W22TT
Enker FE85CP
Enker FE85P

Eyquem 800LS
Eyquem C72LS
Eyquem C82LS
Febi Bilstein FL12WC1
Fiat 7FYS
Honda 98079-57811
Honda 98079-57841
Iskra FE135P
Isolator FM14-225/2
Kawasaki E920701026
Kawasaki E920701152
Kawasaki E920701152C
KLG FE135P
KLG FE85P
KLG GT7L
LD F7TC
Lodge 25HLNY
Lodge 2HLNY
Lodge 3HLNY
Magneti Marelli 061830175304
Magneti Marelli 61830175304
Magneti Marelli CW8LPS
Marchal Valeo  



Kulcsszavak: brisk, silver, lpg, cng, gázos, gyertya, gyújtógyertya, brisk, tuning, premium, verseny. ngk

Áfatartalom: 27

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750-Ft tól

Kiegészítő termékek: DOR14LGS, N15YC, DR15YS, DR17YS



Megtekintve: 230


Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Kérjük, lépjen be.

Elfelejtett jelszó
Regisztráció
Nem tudok belépni

Hírlevél

Akciós termékek

PREMIUM+ P21    (NGK IZFR6P7)
PREMIUM+ P21 (NGK IZFR6P7)

bruttó 3.195 Ft
AKCIÓ! - 10%
bruttó 2.875 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.24 mp




HÍRLEVÉL