brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

LR14YC (NGK BPR7ES)

BRISK Super / BRISK Super (1 pólusú) / Azonosító: 00227

bruttó 600 Ft
DB

Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs


Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/LR14YC/auto


Milyen motorkerékpárokhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/LR14YC/moto


SUPER / SUPER-ittrium
Egy test elektróda. Központi elektróda rézből, vagy speciális ittrium-réz ötvözetből. Ólomtartalmú, és ólmozatlan üzemanyagokhoz. Minden benzinmotorhoz, városban és országúton egyaránt, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 30 000 km (ólommentes benzin). Zavarszűrős kivitel. M14x1,25 Menethossz: 19mm Kulcs: 21mm


Brand Model
AC Delco 041LR7XA
AC Delco CR41CXLS
AC Delco R41CXLS
Autolite 4252
Autolite 62
Autolite AR53
Beru 14R-5DU
Beru 14R-6DU
Beru Z27
Beru Z27SB
Beru Z47
Bosch +15
Bosch 0 242 240 511
Bosch 0 242 240 579
Bosch 0 242 240 580
Bosch 0 242 240 814
Bosch 0 242 240 815
Bosch 0242240511
Bosch 0242240579
Bosch 0242240580
Bosch 0242240592
Bosch 0242240814
Bosch 0242240815
Bosch 0242240849
Bosch WR5D+
Bosch WR5DC
Bosch WR6DC
Bosch WR6DC+
Bosch WR6DC2
Bosch WR6DP
Champion OE008
Champion OE018
Champion OE097
Champion RN279YC
Champion RN7LCC
Champion RN7Y
Champion RN7YC



Kulcsszavak: brisk, silver, lpg, cng, gázos, gyertya, gyújtógyertya, brisk, tuning, premium, verseny. ngk

Áfatartalom: 27

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750-Ft tól

Kiegészítő termékek: DOR14LGS, N15YC, DR15YS, DR17YS



Megtekintve: 218

Ehhez a termékhez az alábbi termékeket is megrendelték

Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Hírlevél

Akciós termékek

LR15SXC (NGK BPR6EV)
LR15SXC (NGK BPR6EV)

bruttó 3.500 Ft
AKCIÓ! - 9%
bruttó 3.200 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.24 mp




KAPCSOLAT

   +36 30 971 0067
   H-3100 Salgótarján, Füleki út. 49.
   Üzenet küldése


HÍRLEVÉL






Champion RN7YCC
Champion RN7YCC4
Champion RN7YCX
Denso 3088
Denso W22EPR-U
Denso W22EPRU
Denso W22TT
Eyquem RC72LS
Eyquem RC82LS
Fiat 1L45JR
Fiat 5894585
Fiat 60 800 325
Fiat 60800325
Fiat 7 FYSR
Fiat 7 FYSSR
Fiat 75 544 36
Fiat 7554436
Fiat 77 603 81
Fiat 77 725 15
Fiat 7760381
Fiat 7772515
Fiat 7FYSR
Fiat 7FYSSR
Honda 98079-57846
Iskra FE85CPR
Jap Car 123801
Jap Car 123908
Kawasaki E920701027
LD F7RTC
Magneti Marelli 061830085304
Magneti Marelli 61830085304
Magneti Marelli CW8LPR
Mitsubishi