brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

DR14YC (NGK BCPR7ES)

BRISK Super / BRISK Super (1 pólusú) / Azonosító: 00312

bruttó 600 Ft
DB

Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs


Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/DR14YC/auto


SUPER / SUPER-ittrium Egy test elektróda. Központi elektróda rézből, vagy speciális ittrium-réz ötvözetből. Ólomtartalmú, és ólmozatlan üzemanyagokhoz. Minden benzinmotorhoz, városban és országúton egyaránt, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 30 000 km (ólommentes benzin). M14x1,25 Menethossz: 19mm Kulcs: 16mm. Zavarszűrős kivitel!


Brand Model
AC Delco CFR1CLS
Autolite 3922
Beru 14F-6DSR
Beru 14F-6DU0R
Beru 14FR-6DU
Beru 14FR-6DUW
Beru Z105
Beru Z105SB
Beru Z23
Beru Z23SB
Beru Z24
Beru Z24SB
Beru Z252
Bosch 0 241 240 587
Bosch 0 241 240 895
Bosch 0 242 240 526
Bosch 0 242 240 554
Bosch 0 242 240 577
Bosch 0 242 240 605
Bosch 0 242 240 818
Bosch 0 242 240 850
Bosch 0241240587
Bosch 0241240895
Bosch 0242240526
Bosch 0242240554
Bosch 0242240577
Bosch 0242240593
Bosch 0242240605
Bosch 0242240818
Bosch 0242240850
Bosch F6DC0R
Bosch FR6DC
Bosch FR6DC+
Bosch FR6DC2
Bosch FR6DE
Champion OE014
Champion OE030
Champion OE034
Champion OE043
Champion OE119
Champion OE127
Champion OE140
Champion RC7YC
Champion RC7YCC
Champion RC8BYC
Champion RC8MCC
Champion RC8YC
Champion RC8YCC
Champion RC8YCL
Denso 3347
Denso Q22PR-U
Denso Q22PRU
Eyquem RFC62LS
Eyquem RFC82LS
Febi Bilstein FDR12WC1
Fiat 58 945 88
Fiat 5894588
Fiat 7 GYSSR
Fiat 77 603 84
Fiat 7760384
Fiat 7GYSSR
Iskra SFE85CPR
Magneti Marelli 061830072304
Magneti Marelli 61830072304
Magneti Marelli L8LCR
Motorcraft AGPR12C
Motorcraft AGPS12C
NGK 3330
NGK 6282
NGK BCPR7ES


Kulcsszavak: Gyújtógyertya, BRISK, Super, ngk, garden, kertigép, denso, bosch

Áfatartalom: 27

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750 Ft-tól

Kiegészítő termékek: N15YC, DR15YS, DOR15LGS



Megtekintve: 113

Ehhez a termékhez az alábbi termékeket is megrendelték

Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Kérjük, lépjen be.

Elfelejtett jelszó
Regisztráció
Nem tudok belépni

Hírlevél

Akciós termékek

DOX15LE-1   (NGK PZFR5D-11)
DOX15LE-1 (NGK PZFR5D-11)

bruttó 900 Ft
AKCIÓ! - 10%
bruttó 810 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.19 mp




HÍRLEVÉL