brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

G15YC (NGK BP6EFS)

BRISK Super / BRISK Super (1 pólusú) / Azonosító: 00315

bruttó 570 Ft
DB

Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs


Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/G15YC/auto

 

SUPER / SUPER-ittrium Egy test elektróda. Központi elektróda rézből, vagy speciális ittrium-réz ötvözetből. Ólomtartalmú, és ólmozatlan üzemanyagokhoz. Minden benzinmotorhoz, városban és országúton egyaránt, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 30 000 km (ólommentes benzin). Kúpos tömítés. M14x1,25 Menethossz: 17,5mm Kulcs: 16mm

Brand Model
AC Delco 42LTS
Beru 14K-7DU
Beru 14K-7DU0
Beru Z17
Beru Z17SB
Beru Z18
Beru Z18SB
Bosch 0 241 235 635
Bosch 0 241 235 636
Bosch 0 241 235 668
Bosch 0 241 235 681
Bosch 0 241 235 753
Bosch 0 241 235 959
Bosch 0241235635
Bosch 0241235636
Bosch 0241235668
Bosch 0241235681
Bosch 0241235753
Bosch 0241235959
Bosch 0242235661
Bosch H7DC
Bosch H7DC0
Bosch HR7DC+
Bosch HR7DP
Bosna FET65CP
Bosna FET65P
Champion OE009
Champion OE036
Champion OE072
Champion S10YCC
Champion S9YC
Champion S9YCC
Denso 5031
Denso T20EP-U
Denso T20EPR-U
Denso T20EPU
Denso T20TT
Enker FET65CP
Enker FET65P
Eyquem 753LJS
Eyquem 755LJS
Eyquem C62LJS
Febi Bilstein FG13WC1
Iskra FET65P
Isolator A7D

LD Q7TC
Magneti Marelli 061830215304
Magneti Marelli 61830215304
Magneti Marelli T7LC
Marchal Valeo C64H
Marchal Valeo C68H
Marchal Valeo C7H
Marchal Valeo SCGT34 / 5H
Marchal Valeo SCGT34/5H
Marchal Valeo SCGT35H
Mercedes 002 159 49 03
Mercedes 002 159 56 03
Mercedes 002 159 68 03
Mercedes 0021594903
Mercedes 0021595603
Mercedes 0021596803
Mercedes 0021596903
Mercedes 003 159 06 03
Mercedes 003 159 07 03
Mercedes 003 159 34 03
Mercedes 003 159 35 03
Mercedes 0031590603
Mercedes 0031590703
Mercedes 0031593403
 



Kulcsszavak: Gyújtógyertya, BRISK, Super, ngk, garden, kertigép, denso, bosch

Áfatartalom: 27

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750 Ft-tól

Kiegészítő termékek: N15YC, DR15YS, DOR15LGS



Megtekintve: 121

Ehhez a termékhez az alábbi termékeket is megrendelték

Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Kérjük, lépjen be.

Elfelejtett jelszó
Regisztráció
Nem tudok belépni

Hírlevél

Akciós termékek

DR14ZC   (NGK BKR7EK)
DR14ZC (NGK BKR7EK)

bruttó 2.920 Ft
AKCIÓ! - 13%
bruttó 2.550 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.19 mp




HÍRLEVÉL