brisk webáruház, webshop

BRISK SILVER (CNG/LPG)

BRISK PREMIUM EVO

BRISK PREMIUM

BRISK IRIDIUM

BRISK A-LINE

BRISK PLATINA

BRISK SUPER (egypólusú)

BRISK EXTRA (2 és 3 pólusú

BRISK GARDEN

BRISK KÉZTISZTÍTÓ PASZTA

AUTÓ IZZÓ

Autófelszerelés

DR14TC (NGK BCP7ET)

bruttó 800 Ft
DB

Saját gépjármű kiválasztása: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs


Milyen autókhoz: http://www.brisk.eu/catalogues/spark-plugs/type/DR14TC/auto


Három testelektróda. A középső elektróda speciális réz ötvözetből, ólommentes üzemanyaghoz. Hosszú gyújtógyertya csere-periódusú autókhoz, városi forgalomba, és autópályára is egyaránt alkalmas. Minden benzinmotorhoz alkalmas, a forgalom típusától függetlenül. Csere intervallum: 60 000 km M14x1,25 Menethossz: 19mm Kulcs: 16mm



Brand Model
Autolite 9061
Beru 14F-03DAR
Beru 14F-6DTU(0,8mm)
Beru 14FGH-6DTUR
Beru 14FR-5DTU
Beru 14FR-6LDU
Beru Z116
Beru Z52
Beru Z89
Beru Z89SB
BMW 12127650676
BMW 12127653771
BMW 12127671302
Bosch 0 241 240 564
Bosch 0 241 240 609
Bosch 0 241 240 885
Bosch 0 241 240 890
Bosch 0 242 240 528
Bosch 0 242 240 547
Bosch 0 242 240 572
Bosch 0241240564
Bosch 0241240609
Bosch 0241240885
Bosch 0241240890
Bosch 0242240528
Bosch 0242240547
Bosch 0242240557
Bosch 0242240564
Bosch 0242240566
Bosch 0242240572
Bosch F6DTC(0,8mm)
Bosch FGR5KQE0
Bosch FR5DTC
Bosch FR5LDC
Bosch FR6DDC
Bosch FR6DTC
Bosch FR6DTCW

Bosch FR6KTC
Bosch FR6LDC
Bosna SFE85CPD
Champion C6BMC
Champion C7BMC
Champion OE021
Champion OE026
Champion OE076
Champion OE077
Champion OE118
Champion OE123
Champion RC6BMC
Champion RC7BMC
Champion RC7BYC
Champion RC7BYC4
Champion RC8DMC
Champion RC8TYC
Denso 3197
Denso 5062
Denso 5069
Denso K22PB
Denso K22PBR-S
Denso K22PBRS
Enker SFE85CPD
Eyquem RFC62LS3
Fiat 46 475 164
Fiat 46475164
Fiat 5896177
Fiat 7 GBYSR 4
Fiat 7GBYSR4
Iskra SFE85PTRS
LD K8RTJC
Mitsubishi MD 314 766
Mitsubishi  



Kulcsszavak: Gyújtógyertya, BRISK, ngk, Super, 3 pólus

Áfatartalom: 27

Termékkeresőknek szállítási idő: 1-3 nap

Termékkeresőknek szállítási költség: 750 Ft-tól

Kiegészítő termékek: N15YC, DR15YS, DOR15LGS



Megtekintve: 114

Ehhez a termékhez az alábbi termékeket is megrendelték

Kapcsolódó termékek

Bevásárlókosár

Kérjük, lépjen be.

Elfelejtett jelszó
Regisztráció
Nem tudok belépni

Hírlevél

Akciós termékek

LOR15LGS   (NGK BP6ES)
LOR15LGS (NGK BP6ES)

bruttó 2.920 Ft
AKCIÓ! - 13%
bruttó 2.550 Ft

További akciós termékek

Termék ajánló




Webáruház bérlés és készítés

0.25 mp




HÍRLEVÉL